Pradedu verslą

Kas yra verslo pradžia? Verslo pradžia, kai jūs dar tik turite idėją, tačiau jau ruošiatės ją įteisinti arba ką tik įkūrėte savo verslą ir veikiate iki 3 metų. Jūs jau pradėjote gaminti produktus ar teikti paslaugas, tačiau jums reikia finansavimo skirtingoms verslo pradžios reikmėms.

Taigi šiame etape jūs galite pasinaudoti ir itin dėkingomis sąlygomis teikiamomis paskolomis, ir galimybe jas grąžinti beveik be palūkanų, ir užstatus atstojančiomis garantijomis, ir dalies mokamo darbo užmokesčio kompensavimu. O jeigu manote, kad jūsų įmonė turi didelį potencialą augti ir plėstis ir tam tikslui galėtų parduoti dalį akcijų, kad taptų „vienaragiu“ – galite pasinaudoti rizikos kapitalo investicijomis, pvz., akceleravimo priemonėmis ir kt.


Kitų istorijos įkvepia

Projekte "Pradėk dirbti sau" dalinamės sėkmės istorijomis žmonių, kurie pradėjo savo verslą, o kai reikėjo pagalbos, kreipėsi į INVEGĄ ir rado jiems tinkamus sprendimus.

Maistas iš ateities

Sakoma, kad geriausias verslo idėjas padiktuoja asmeninis vieno ar kito dalyko poreikis. Taip nutiko ir „Rocketo“ atveju – verslui paskatino asmeninė problema: susirgus mylimam šuniui Arūnas teigė negalėjęs patikėti, kad vienintelė išeitis būtų augintinio užmigdymas. „Nenorėjau to girdėti, todėl pradėjau analizuoti, kaip galėčiau jam pagelbėti“, – pasakoja Arūnas.

Skaityti istoriją