Pradedu verslą

Kas yra verslo pradžia? Verslo pradžia, kai jūs dar tik turite idėją, tačiau jau ruošiatės ją įteisinti arba ką tik įkūrėte savo verslą ir veikiate iki 3 metų. Jūs jau pradėjote gaminti produktus ar teikti paslaugas, tačiau jums reikia finansavimo skirtingoms verslo pradžios reikmėms.

Taigi šiame etape jūs galite pasinaudoti itin palankiomis sąlygomis teikiamomis paskolomis su mažomis palūkanomis, užstatus atstojančiomis garantijomis ir daline palūkanų kompensacija, kuri leidžia susigrąžintas lėšas skirti kitiems verslo poreikiams.

O jeigu manote, kad jūsų įmonė turi didelį potencialą augti ir plėstis ir tam tikslui galėtų parduoti dalį akcijų, kad taptų „vienaragiu“, galite pasinaudoti rizikos kapitalo investicijomis, pvz., akceleravimo priemonėmis ir kt.


Kitų istorijos įkvepia

Projekte "Pradėk dirbti sau" dalinamės sėkmės istorijomis žmonių, kurie pradėjo savo verslą, o kai reikėjo pagalbos, kreipėsi į INVEGĄ ir rado jiems tinkamus sprendimus.

Šakių rajone veiklą pradėjo saulės parkas, kuriam finansavimą padėjo gauti valstybės garantija

Buvusioje Gulbinų gyvulininkystės komplekso teritorijoje vystytojai išvalė buvusių statinių liekanas, išlygino sklypą bei įrengė laikančias konstrukcijas, ant kurių sumontavo beveik 2 tūkst. saulės modulių. Taip pat pastatyti 5 inverteriai (įtampos keitikliai) ir įrengta modulinė transformatorinė. Finansuoti atsinaujinančios energetikos projektą greičiau ir paprasčiau padėjo nacionalinės plėtros įstaigos „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) suteikta garantija.

Skaityti istoriją