Sustabdytas paraiškų pagal priemonę „Lengvatinės paskolos Rusijos agresijos prieš Ukrainą laikotarpiu“ priėmimas

Sustabdytas paraiškų pagal priemonę „Lengvatinės paskolos Rusijos agresijos prieš Ukrainą...

Nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) informuoja, kad nuo 2023 m. lapkričio 16 d. paraiškos dėl lengvatinių paskolų žemės ūkio ir žuvininkystės subjektams Rusijos agresijos prieš Ukrainą laikotarpiu nebebus priimamos ir vertinamos. Paraiškų priėmimas stabdomas atsižvelgiant į tai, jog iki įvardytos datos šias lengvatines paskolas teikiantys finansų tarpininkai jau yra gavę paraiškų už 23 mln. Eur sumą, skirtą 2023 m. II pusmečiui.

INVEGA primena, kad 2022 m. spalio mėn. buvo pradėtos teikti lengvatinės paskolos žemės ūkio ir žuvininkystės subjektams, patiriantiems sunkumų Rusijos agresijos prieš Ukrainą laikotarpiu. Iš viso paskolų teikimui pagal šią priemonę skirta 84 mln. Eur. Nuo pat šių paskolų teikimo pradžios lengvatine paskola jau pasinaudojo 905 tiksliniai ūkio subjektai.

Ūkio subjektai, besidomintys finansavimo galimybėmis, kviečiami susipažinti su kitomis INVEGOS finansinėmis paslaugomis, skirtomis žemės ūkio subjektų finansavimui, arba registruotis į nemokamą konsultaciją internetu.