Iki darbuotojų COVID-19 testų kompensavimo pabaigos liko savaitė

Iki darbuotojų COVID-19 testų kompensavimo pabaigos liko savaitė

Nacionalinė plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) primena, kad įmonės, norinčios gauti darbuotojų COVID-19 testų išlaidų kompensacijas pagal priemonę „COVID-19 tyrimų kompensavimas smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams“, paraiškas ir tyrimų apmokėjimą pagrindžiančius dokumentus INVEGAI turi pateikti iki 2021 m. birželio 30 d.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad subsidijos pagal priemonę „COVID-19 tyrimų kompensavimas smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams“ skiriamos tiems pareiškėjams, kurie yra sudarę sutartį su asmens sveikatos priežiūros įstaiga, turinčia teisę atlikti serologinius antikūnų tyrimus ir greituosius SARS-CoV-2 antigeno testus, ir juos atliko nuo 2021 m. vasario 23 d. iki 2021 m. gegužės 31 d. Už vieną testą INVEGA kompensuoja iki 12 eurų.

Paraiškas dėl darbuotojų COVID-19 testų išlaidų kompensavimo ir testų apmokėjimo dokumentus galima užpildyti internetu prisijungus prie INVEGOS sistemos adresu https://covid19testavimas.invega.lt. Pareiškėjams, nepateikusiems dokumentų ar pateikusiems ne visus reikiamus dokumentus, pagrindžiančius patirtas išlaidas dėl darbuotojų COVID-19 testavimo, iki šių metų birželio 30 d., išmoka nebus mokama.

Priemone „COVID-19 tyrimų kompensavimas smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams“, jau pasinaudojo 194 pareiškėjai, kuriems skirta 0,63 mln. eurų.