„Finpro“ pasirašė sutartį su INVEGA dėl priemonės „Dalinis palūkanų kompensavimas“ įgyvendinimo

„Finpro“ pasirašė sutartį su INVEGA dėl priemonės „Dalinis palūkanų kompensavimas“ įgyvendinimo

Alternatyvioji finansuotoja „Finpro“ pasirašė sutartį su nacionaline plėtros įstaiga „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) bei tapo dar viena skatinamosios priemonės „Dalinis palūkanų kompensavimas“ skirtos smulkiam ir vidutiniam verslui (SVV) dalyve.

„Vertiname partnerystę su INVEGA. 2022 metais Finpro siūlys dar didesnį finansavimo produktų asortimentą. Su daliniu palūkanų kompensavimu mūsų klientai turės dar geresnes galimybes verslo plėtrai. Tokia priemonė gerokai palengvina įmonių finansinę naštą, padeda išlaikyti likvidumą ir išsaugo veiklos tęstinumą“, – teigia „Finpro” bendrasavininkas ir valdybos narys Kęstutis Grinaveckas.

Nuo 2022 m. sausio 1 d. pagal šią priemonę iš dalies palūkanos kompensuojamos tik už investicinių paskolų ar finansinės nuomos (lizingo) sutartis, sudarytas su finansų įstaigomis nuo 2020 m. sausio 1 d.

INVEGA kompensuos iki 95 proc. nuo faktiškai sumokėtų palūkanų sumos, bet ne daugiau kaip 7 proc. metinių palūkanų. Maksimalus laikotarpis, už kurį galės būti kompensuojamos palūkanos, sieks 36 mėn.

2021 m. kovo mėn veiklą pradėjusi „Finpro”, tai daugiau nei 15 metų patirtį finansų sektoriuje turinti komanda, kuri žinias apie finansavimą kaupė dirbant didžiausiuose Lietuvos bankuose. „Finpro” finansuoja verslą nuo 10 tūkst. EUR iki 500 tūkst. EUR. Per 2021 metus finansuota daugiau kaip 100 klientų, o bendra sandorių suma viršija 10 mln. EUR.